2016/03/17

WIELKANOCNE INSPIRACJE / EASTER INSPIRATIONS


Czas biegnie nieubłaganie. Święta wielkanocne za pasem. Na serwisach społecznościowych i blogach można znaleźć już mnóstwo inspiracji wielkanocnych, więc i ja uległam tej atmosferze.

The time is passing so fast. Easter is coming. Social network and blogs are full of easter inspirations so I also pandered to this atmosphere. 
Będąc dzisiaj na zakupach znalazłam wielkanocne czekoladowe jajeczka w przepięknych kolorach i genialny biały niby półmisek. 
Od razu przyszło mi na myśl kilka pomysłów na wielkanocne dekoracje. Już nie mogę się doczekać kiedy zabiorę się do pracy. Pomalowałam już sprayem wytłaczankę do jajek na srebrny kolor. Zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie. 

Mocne postanowienie na jutro to porządki i wielkanocne dekoracje. 

Poniżej kilka inspiracji z internetowo-pinterestowych inspiracji. 

When I was making today shopping I've found easter chocolate eggs in beautiful colours and great white some kind of bowl. 
Immediately a couple good ideas came to my mind. I can't wait to start it. I've painted already egg carton by silver spray. We will see results tomorrow. 
My firm intention for Friday is cleaning and making easter decorations. 

Below some inspirations from internet and pinterest. 

https://tr.pinterest.com/closetohome/
https://tr.pinterest.com/source/blooomers.nl
https://tr.pinterest.com/casualcraftlete/
https://tr.pinterest.com/stylowipl/
https://tr.pinterest.com/source/stonegableblog.com
https://tr.pinterest.com/source/sofieshome.blogspot.fi
https://tr.pinterest.com/stylowipl/
https://tr.pinterest.com/landeelu/
Jestem ciekawa w jakich kolorach wykonacie dekoracje świąteczne. Czy będą to tradycyjnie zielenie i żółcie? A może skusicie się na pastele lub szarości? Dajcie znać w komentarzach.

I'm curious in which colours you will make easter decorations. Will it be classical yellow and green? Maybe you will make it in pastels or grey tones? Let me know in your comments.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz